НОВИНИ

Попов вирішив перекрити центр Києва в день маршу опозиції

Вулицю Хрещатик у Києві перекриють для проїзду транспорту на час підготовки та святкування Дня Європи (18-19 травня). Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Відповідне розпорядження підписав голова КМДА Олександр Попов.

Згідно з документом, КМДА проситиме Головне управління МВС України в м. Києві забезпечити перекриття руху всіх видів транспорту, крім задіяного у підготовці та проведенні святкування Дня Європи, з 22:00 17 травня до 07:00 19 травня 2013 року на вул. Хрещатик від вул. Інститутської до Бессарабської площі.

Водночас, департаменту транспортної інфраструктури доручено 18 травня внести відповідні зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, який проходить Хрещатиком.

"Також на маршрути вийде рухомий склад згідно з нарядами роботи у вихідні та святкові дні, а кількість поїздів метрополітену на лініях може бути збільшено за умови зростання пасажиропотоку під час проведення заходів на вул. Хрещатик", - додали у прес-службі.

Як відомо, 18 травня у центрі Києва має відбутися завершальний опозиційний марш та віче в рамках акції "Вставай Україно!"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.