Російський історик розповів подробиці утримання в полоні “ДНР” відомого вченого-релігієзнавця

3 Лютого 2016, 23:38

Відомого історика-релігієзнавця Ігоря Козловського бойовики «ДНР» звинуватили у створенні озброєної банди. Про це повідомив російський історик, доктор історичних наук Валерій Соловей.

«Із Донецька мені повідомили, що 60-річного професора Ігоря Козловського мають намір звинуватити (чи вже звинуватили) у створенні озброєної банди, що займалася грабежами і вбивствами. Як мені сказали, після обробки «на підвалі» він у всьому зізнається. Включаючи підготовку вбивства Папи Римського за завданням ящерів з Нібіру», – написав Соловей у Facebook.

Сомали в степях ДонбассаИз Донецка мне сообщили, что 60-илетнего профессора Игоря Козловского намерены обвинить (или …

Опубліковано Valery Solovei 3 лютого 2016 р.

Нагадаємо, наприкінці січня стало відомо, що терористи «ДНР» схопили і утримують у себе відомого вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського. Цей факт підтвердили знайомі та друзі вченого, які наразі перебувають в Донецьку.

Козловський – український вчений і громадський діяч, кандидат історичних наук, президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців, президент Донецької обласної громадської організації «Центр Діскавері», керівник Міжнародного центру християнсько-мусульманського діалогу та співробітництва.