Російські опозиціонери відмовилися від мітингів 8-9 березня у Москві

6 Березня 2012, 08:36

"Термін узгодження по цих двох мітингів уже пройшов. Мерія не хотіла узгоджувати їх на Арбатській площі, пропонувала інші варіанти, які не влаштовували нас", – сказав Удальцов.

Сьогодні представники Оргкомітету продовжать обговорення маршруту та інших деталей в московській мерії.

Представники опозиції подали в кінці лютого заявки на проведення мітингів на Арбатській площі 8 і 9 березня, а також ходи від Поклонній гори до Нового Арбата на 10 березня.

Влада у відповідь запропонували перенести мітинги, заплановані 8 і 9 березня, з Арбатської площі на Болотну площу або Поклонну гору, а демонстрацію 10 березня – з Кутузовського проспекту на набережну Фрунзе.

Нагадаємо, вчорашні мітинги опозиції у Москві закінчилися арештами. Після складання адмінпротоколів усіх затриманих відпустили.

Сьогодні вранці ряд судів Москви почав розглядати справи затриманих напередодні після закінчення узгодженої акції «За чесні вибори», яка зібрала близько 20 тисяч людей. Судять в тому числі Удальцова.

Як повідомлялося, кілька сотень людей не захотіли розходитися з Пушкінської площі і влаштували акцію, вимагаючи дострокових перевиборів Держдуми і президента. Періодично люди скандували гасла, спрямовані проти перемоги на виборах Путіна.

Через хвилин 40 присутніх стали витісняти бійці ОМОНу. Людей хапали, тягнули по землі, когось били.

За різними даними поліція затримала в ході декількох несанкціонованих акцій від 250 до п'ятисот осіб.