НОВИНИ

Російська опозиція готується до мітингів після виборів

Опозиція подала заявки на проведення в Москві мітингів після президентських виборів - 8, 9 і 10 березня.

"Подали заявку на ходу "За чесні вибори" на 10 березня від Поклонної гори до Нового Арбата з мітингом в кінці", - повідомив у "Твіттері" лідер опозиційного руху "Лівий фронт" Сергій Удальцов.

Планується 50 тисяч учасників ходи, початок якої зазначено о 12.00.

"Також подали на мітинги 8 і 9 березня", - сказав він. Ці акції хочуть провести на Новому Арбаті в 14.00.

"У разі масових порушень в ході голосування на президентських виборах нам доведеться виходити на акції протесту практично кожен день, тому ми і подаємо такі повідомлення в мерію», - цитує прес-служба представників оргкомітету.

Раніше оргкомітет мітингів "За чесні вибори" подав у мерію повідомлення на проведення мітингу на Луб'янській площі 5 березня. Однак московській владі й опозиції поки не вдалося узгодити місце проведення акції.

Разом з тим московська влада остаточно відмовилися погодити акцію опозиції "Проводи політичної зими" на площі Революції 26 лютого.

Нагадаємо, представники російської опозиції вважають, що нинішній прем'єр-міністр та кандидат в президенти, Владімір Путін, фальсифікаціями виборів хоче зберегти самодержавство у Росії.

Як відомо, після виборів до Держдуми РФ 4 грудня 2011 року Росію охопили масові акції протесту про фальсифікацій на них. Наймасовіші мітинги проходили у Москві.

Вибори президента РФ пройдуть 4 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.