Російські літаки здійснили нові бомбардування у Сирії

18 Жовтня 2015, 17:07

Військові літаки Міністерства оборони Росії за останню добу здійснили 39 вильотів і здійснили 51 авіаудар по нібито позиціях угруповання «Ісламська держава». За даними Міністерства оборони РФ, російські літаки вражати цілі в регіонах Хама, Латакія, Дамаску і Алеппо.

Сирійські війська за підтримки російської авіації здійснюють наступ на кількох фронтах по всій країні.

За даними Сирійської ради з нагляду за правами людини (SOHR), що базується в Лондоні, сирійські урядові війська за підтримки російських повітряних ударів захопили кілька населених пунктів в провінції Алеппо.

За даними правозахисників, унаслідок бойових дій на півдні провінції Алеппо загинули 17 бойовиків і вісім військовослужбовців і проурядові бойовики.

Урядові війська контролюють приблизно половину Алеппо, повстанці контролюють іншу.

Захід та сирійська опозиція заявляють, що Москва використовує свою військову кампанію для зміцнення влади сирійського президента, а не для боротьби з екстремізмом, як заявляє Кремль.

Нагадаємо, 17 жовтня на Суворовській площі у Москві відбувся пікет проти війни в Україні та Сирії, в якому взяло участь близько ста місцевих жителів.

Як відомо, російська авіація почала завдавати удари по об'єктах у Сирії 30 вересня. Операцію санкціонувала Рада Федерації РФ у відповідь на запит військової допомоги від Башара Асада.

Після початку бомбардувань правозахисні організації заявили, що удари завдаються по районах, у яких взагалі немає бойовиків, а жертвами атак стають цивільні.