Росія “загрузла” в Сирії – Болтон

22 Серпня 2018, 13:24

Радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Джон Болтон заявив, що Росія "загрузла" в Сирії. Про це він повідомив в інтерв’ю агентству Reuters.

 

Болтон зазначив, що "росіяни наразі загрузли там", а тому цим можна скористатися як важелем впливу на Росію.

 

"Я не думаю, що їм хочеться загрузнути там. Я вважаю, що їхня бурхлива активність в Європі вказує на їхнє бажання підшукати когось ще в Європі, наприклад, щоб нести тягар витрат на відновлення в Сирії. Цього вони можуть домогтися, а можуть і ні", – наголосив Болтон.

 

Крім цього, він також повідомив, якою є мета перебування в Сирії американських військ.

 

"Наші інтереси в Сирії полягають в тому, щоб довести до кінця розгром територіального халіфату "Ісламської держави", розібратися з безперервною загрозою тероризму з боку ІДІЛ і потурбуватися про присутність ополченців і регулярних військ Ірану. Це речі, які тримають нас там", – підкреслив радник із нацбезпеки.

 

Нагадаємо, 19 липня глава Генштабу РФ Валєрій Гєрасімов надіслав листа військовому командуванню США з пропозиціями щодо відновлення Сирії. Своєю чергою, виконувач обов'язків помічника держсекретаря США у справах Близького Сходу Девід Сатерфілд заявив, що Вашингтон  відкличе фінансування, яке він виділив на відновлення частин Сирії, раніше утримуваних "Ісламською державою".