Росія відхрестилася від авіаудару по Пальмірі

6 Жовтня 2015, 18:26

В Міноборони РФ назвали брехнею повідомлення ЗМІ про те, що російська авіація завдала ударів по Пальмірі. Про це заявив офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков.

"Всі повідомлення зарубіжних ЗМІ, що російські літаки нібито здійснили повітряні нальоти на місто Пальміра – абсолютна брехня", – сказав Конашенков.

"Наша авіація в Сирії не працює по населених пунктах і тим більше по розташованих там архітектурних пам'ятках", – додав генерал.

Він зазначив, що "поки цим активно користуються бойовики "Ісламської держави", які, перебуваючи в Пальмірі, буквально днями підірвали там Тріумфальну арку.

Нагадаємо, сьогодні сирійське телебачення повідомило, що російська авіація завдала удару по сирійському місту Пальміра, яке знаходиться під контролем «Ісламської держави». 

Як відомо, російська авіація почала завдавати удари по об'єктах у Сирії 30 вересня. Операцію санкціонувала Рада Федерації РФ у відповідь на запит військової допомоги від Башара Асада.

Після початку бомбардувань правозахисні організації заявили, що удари завдаються по районах, у яких взагалі немає бойовиків, а жертвами атак стають цивільні.