Росія посилює бойовиків за рахунок кадрових військових та найманців – розвідка

18 Листопада 2019, 14:38

Російське військове командування посилює терористів на Донбасі за рахунок кадрових російських військових та найманців. Про це у понеділок, 18 листопада, повідомляється на сайті Міноборони з посиланням на Головне управління розвідки.

 

«Командування ЗС РФ посилює передові підрозділи з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, у т.ч. за рахунок російських кадрових військовослужбовців та найманців, які призиваються повторно для уникнення кримінальної відповідальності за злочини, скоєні після звільнення зі служби», – ідеться в повідомленні.

 

Як зазначається, перед направленням на передову з ними проводяться інструктажі з врученням розроблених російськими пропагандистами спеціальних пам’яток щодо порядку поведінки у разі необхідності спілкування з представниками Місії ОБСЄ та міжнародних ЗМІ.

 

Також, через неконтрольовані Україною ділянки кордону продовжується постачання зброї, боєприпасів і пально-мастильних матеріалів в ОРДіЛО.

 

Нагадаємо, з початку листопада зросла інтенсивність завезення з Росії боєприпасів та військового майна на бази зберігання 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських  корпусів ЗС РФ. 

 

14 листопада на непідконтрольну Україні територію Донбасу прибув черговий незаконний російський «гуманітарний конвой». Він включав 14 автомобілів, лише на двох був напис «Гуманітарна допомога від Російської Федерації». Того ж дня авто вантажівки повернулися назад.

 

Розвідка також повідомляла, що окупанти активізували будівництво нових артилерійських вогневих позицій біля житлових будинків в ОРДіЛО.