НОВИНИ

Росія почала завозити на Донбас більше боєприпасів – розвідка

Те, що транспорт з боєприпасами рухається переважно вночі, призводить до більшої кількості ДТП.

З початку листопада зросла інтенсивність завезення з Росії боєприпасів та військового майна на бази зберігання 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських  корпусів ЗС РФ. Про це у четвер, 7 листопада, повідомляється на сайті Міноборони за інформацією Головного управління розвідки.

 

Автомобільні колони через населені пункти тимчасово окупованої території України їдуть переважно вночі. Це спричиняє збільшення кількості ДТП. Як зазначається, 5 листопада сталося зіткнення військової вантажівки, яка рухалась в колоні, з легковим автомобілем.

 

У Міноборони кажуть, що російське окупаційне командування намагається приховати інформацію про цю та інші аварії при транспортуванні боєприпасів та вибухонебезпечних матеріалів.

 

Нагадаємо, 17 жовтня 36 вантажівок так званого «гумконвою» прослідували з Росії на Донбас через пункти пропуску «Матвєєв Курган» та «Донецьк». У вантажівках начебто перевозили дитячі харчові набори. У Росії заявили, що одна з колон вантажівок прямує в Донецьк, а інша – в Луганськ. Міністерство закордонних справ України надіслало Росії ноту протесту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.