Росія надала Україні докази вини 229 кримських прокурорів-зрадників – ГПУ

30 Вересня 2016, 11:18

Генеральна прокуратура України у четвер, 29 вересня, отримала листа від Генпрокуратури РФ, у якому повідомляється, що в березні 2014 року екс-президент України Віктор Янукович у Ростові-на-Дону (РФ) підписав указ про вихід з громадянства Україна 590 осіб прокурорського складу. Фото листа опублікував у себе на Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

У російській генпрокуратурі стурбовані кримінальними провадженнями за державну зраду, які Україна відкрила проти прокурорів АР Крим.

Луценко зазначає, що завдяки офіційному листу ГП РФ українські слідчі отримали беззаперечний доказ вини 229 колишніх українських прокурорів, яким вже оголошено про підозру. Також тепер Україна має всі дані ще про 291 прокурора-зрадника.

З огляду на це Юрій Луценко підписав подяку начальнику управління ГП РФ Ігорю Каминіну. 

Зазначимо, що екс-президент Віктор Янукович утік з України в Росію ніч на 22 лютого 2014 року. Цього ж дня Верховна Рада прийняла постанову про усунення Януковича з посади президента.

Нагадаємо, за перше півріччя 2016 року органи військової прокуратури України спрямували до суду 18 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях щодо осіб, обвинувачених у дезертирстві й державній зраді у Криму та Севастополі.

31 травня в офіційних виданнях українських органів влади "Урядовий кур'єр" та "Голос України" опубліковано повістки 727 кримським суддям, працівникам прокуратури, депутатам і самопроголошеним представникам місцевої "влади".