НОВИНИ

"Урядовий кур'єр" і "Голос України" оприлюднили понад 700 повісток кримським суддям, прокурорам і депутатам

За словами Луценка, наразі в Україні спростилися можливості заочного засудження за особливо важкі злочини.

В офіційних виданнях українських органів влади "Урядовий кур'єр" та "Голос України" опубліковано повістки 727 кримським суддям, працівникам прокуратури, депутатам і самопроголошеним представникам місцевої "влади". Про це в Facebook повідомив генеральний прокурор України Луценко.

«Завдяки прийнятим ВР поправками до закону «Про прокуратуру» спростилися можливості заочного засудження за особливо важкі злочини. І ось почалося: особи, які вчинили злочини, передбачені статтею 110 (посягання на тер.цілісність і недоторканність) та статтею 11 (держзрада) КК, серед яких: 327 суддів, 299 працівників прокуратури, 134 депутати Севастопольської міськради та ВР АРК, 11 самопроголошених представників влади Криму. Перші повістки 727-ми особам в «Урядовому кур’єрі» та «Голосі України» вже надруковані. На все приходить час розплати!», - розповів Луценко.

Як повідомлялося, раніше Луценко заявив, що у провадженні військової прокуратури є кримінальні справи щодо понад 700 осіб, яким інкримінується державна зрада, і що Генпрокуратура в контексті анексії Криму ставить завдання "в цьому році всіх зрадників України засудити".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.