Лисенко наголосив, що подробиці операції до її закінчення не розголошуються.
За його словами, ситуація у районі Іловайська залишається надзвичайно складною.
"Після завершення операції будуть оприлюднені цифри щодо втрат серед наших військових, а також проведено перевірку усіх обставин, через які виникла ця ситуація. Усі, хто припустився помилок, що призвели до важких наслідків, або вчинив злочин, понесуть відповідальність", – зазначив речник РНБО.
"Оскільки частина наших військових перебуває у заручниках, українська сторона робить все можливе, щоб їх визволити", – наголосив він.
"Зараз у соцмережах поширюються відео з нашими заручниками. Ми звертаємося до усіх представників ЗМІ, користувачів соцмереж і пересічних громадян з проханням: якщо ви когось упізнали на відео, не треба оприлюднювати дані про цю особу у відкритих джерелах", – закликав Лисенко.
"Це може створити суттєву загрозу не тільки для вашої близької людини, але й для інших заручників. А також негативно вплинути на процес визволення. Просимо усіх діяти зважено. Якщо ви когось впізнали на цих відео – повідомте інформацію лише за номером гарячої лінії СБУ: 0-800-501-482", – додав він.
Нагадаємо, в оточенні під Іловайськом близько тижня тому опинилися кілька добровольчих батальйонів та частина бійців Збройних сил.
Вранці 30 серпня стало відомо, що колони українських військовослужбовців, які перебувають під Іловайськом, уже сформували для виведення їх з оточення.
Згодом у МВС повідомили, що 28 бійців батальйонів вже вийшли з "котла".
31 серпня стало відомо, що з оточення вийшли щонайменше три групи бійців – 14, 16 та 17 осіб.
Пізніше радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив з посиланням на комбата "Донбасу", що з оточення вийшла група у 69 бійців.
В той же час, росіяни обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити військові.
Як відомо, добровольчі батальйони з Іловайська неодноразово просили у командування підкріплення. Зокрема бронетехніку та важке озброєння. Втім, за словами бійців, потрібна підмога так і не надійшла.