НОВИНИ

Українські силовики виходять з оточення під Іловайськом

Колони українських військовослужбовців, які перебувають під Іловайськом, уже сформували для виведення їх з оточення. Про це зранку 30 серпня повідомили у прес-службі батальйону «Донбас».

«Вже сформовані колони та визначений і узгоджений їх маршрут. У точці виходу бійців уже чекають українські військові», – йдеться у повідомленні.

Комбат “Донбасу” Семен Семенченко вже виїхав до своїх бійців.

У «Донбасі» також пообіцяли найближчим часом надати списки тих, хто вийшов з оточення.

При цьому наголошується, що домовленостей стосовно виведення з оточення наших бійців вдалося досягти завдяки перемовинам, які провів президент України Петро Порошенко.

Окремо в прес-службі “Донбасу” додали, що сподіваються на визволення полонених найближчим часом. «Що стосується полонених, сподіваємося, що найближчим часом їх також вдасться повернути. Дякуємо усім, хто цієї ночі не спав разом з нами. Дякуємо за ваші молитви», – зазначили у повідомленні.

Нагадаємо, бої сил АТО з терористами в Іловайську тривають з 18 серпня. 27 серпня, прес-секретар інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що силам антитерористичної операції в Іловайськ направлено допомогу. Крім того, Лисенко відзначив, що "частину поранених евакуйовано".

Водночас, комбат батальйону "Донбас", частина бійців якого перебуває в оточеному Іловайську, повідомив, що військові підкріплення не отримували і досі не можуть евакуювати поранених.

У Києві 27 та 28 серпня відбулися мітинги на підтримку військових. Учасники акцій вимагали від Міноборони та президента направити допомогу оточеним силовикам та надати їм важке озброєння.

29 серпня Семенченко повідомив, що під час спроби прориву з оточення військові потрапили у засідку і зайняли кругову оборону. Він також наголосив, що рішення про прорив узгоджене з командуванням АТО.

Крім того, незважаючи на домовленості, терористи не створили “коридорів" для виходу українських військ з Іловайська, обстрілявши колону з українськими військовими. Згодом стало відомо, що з оточеного бойовиками міста вдалося вирватися групі журналістів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.