Рятувальникам вдалося зупинити поширення вогню у Чорнобильській зоні

23 Квітня 2020, 15:26

Рятувальники продовжують боротися із вогнем у Зоні відчуження та на Житомирщині, вогню стає дедалі менше, у Чорнобильській зоні на всіх трьох осередках поширення пожеж уже немає. Про це 23 квітня на онлайн-брифінгу заявив директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Володимир Демчук.

 

“Завдяки заходам, що вживаються, кількість осередків горіння та їх площі у Зоні відчуження та у Житомирській області продовжують зменшуватись. Так, в Зоні відчуження на всіх трьох осередках розповсюдження пожеж немає. Сили й засоби працюють по периметру та в середині осередків, де це можливо”, – заявив він.

 

Демчук уточнив, що на Житомирщині рятувальники ліквідували два осередки вогню.

 

“У Житомирській області на сьогоднішній ранок ліквідовано два осередки поблизу сіл Бережесть та Гладковичі. Інші локалізовані осередки не становлять загрози, відкритого вогню там не спостерігається. Продовжується проливання пеньків та залишків деревини, а також створення мінералізованих смуг”, – додав він.

 

Раніше повідомлялося, що у Чорнобильській зоні ліквідували осередок пожежі поблизу селища Корогод.

 

Нагадаємо, пожежа в Чорнобильській зоні спалахнула 4 квітня з вини 27-річного жителя села Рагівка, який для забави в трьох місцях підпалив сміття та траву. Вогонь вітром перекинуло далі. 15 квітня стало відомо, що осередки пожеж поблизу міст Прип'яті та Чорнобиля у зоні відчуження повністю ліквідовано.

 

Унаслідок пожежі понад 30% туристичних локацій втрачені повністю і відновленню не підлягають.