РФ зняла фейкове відео про порушення українськими військовими мінських угод

16 Грудня 2017, 16:27

Речник Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник повідомив, що офіцери РФ спільно з проросійськи налаштованими журналістами зняли в Донецькій області постановочні відео про порушення військовими Збройних сил України мінських угод. Про це він сказав у суботу, 16 грудня, на брифінгу.

"14-15 грудня російські офіцери так званої прес-служби 1-го армійського корпусу спільно з проросійськи налаштованими журналістами проводили зйомки постановочних відеороликів на передових позиціях окремих підрозділів корпусу для фабрикації так званих доказів порушення "мінських домовленостей" підрозділами Збройних сил України", – зазначив Мотузяник.

Крім того, він додав, що за інформацією Головного управління розвідки Міноборони командування ЗС Росії продовжує нарощувати заходи з дезінформації світової громадськості щодо обстановки на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, у грудні Міжнародне розвідувальне спільнота InformNapalm повідомило, що Росія поширює фейк щодо українських військових, які нібито обстрілюють мирних мешканців агітаційними снарядами із листівками. Згідно з фейковим повідомленням, українські військові нібито обстрілюють мирних мешканців снарядами всередині яких листівки із зображенням стилізованого солдата Верхмахту із елементами української символіки на тлі якого – текст російською мовою із погрозами вбивати жінок та дітей.