Рейтинг Трампа істотно впав після виборів — опитування

11 Січня 2017, 17:17

Рейтинг обраного президента США Дональда Трампа істотно впав після виборів у листопаді 2016 року. Про це свідчать дані опитування, проведеного центром вивчення громадської думки при Квінніпекському університеті, повідомляє The Independent.

Наразі дії Трампа схвалюють 37% американців. На кінець листопада 2016 року цей показник становив 44%. Більшість населення країни (51%) незадоволена обраним президентом. У листопаді 2016 року 53% респондентів думали, що Трамп поведе країну в правильному напрямку, зараз так вважають лише 45% американців. Також зменшилася кількість американців, які думали, що обраний президент допоможе економіці США (52% проти нинішніх 47%), і що політика Трампа посприяє їхньому особистому фінансовому становищу (40% проти 27%).

Читайте також: Трамп відповів на закиди щодо впливу Росії на нього

Крім того, впав рейтинг Трампа за кордоном. Ще в листопаді минулого року 59% вважали, що становище США покращитися після обрання республіканця президентом, тепер так стверджують 52%.

Нагадаємо, Трамп визнав факт причетності Російської Федерації до кібератак на інфраструктуру США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів. Крім того, він назвав "полюванням на відьом" дії нинішньої американської адміністрації щодо Росії.