НОВИНИ

Трамп відповів на закиди щодо впливу Росії на нього

Так він прокоментував поширену в ЗМІ інформацію про наявність компромату у спецслужб РФ.

Обраний президент США Дональд Трамп заявив, що Росія ніколи не намагалася використовувати будь-які важелі впливу на нього.

Про це він написав у Twitter, коментуючи поширену в ЗМІ інформацію про наявність компромату на нього у російських спецслужб.

«Росія ніколи не намагалася вплинути на мене. У мене немає ніяких справ з Росією: ні угод, ні позик, нічого!» - написав він.

Також Трамп розкритикував американські спецслужби, оскільки вони не повинні були допустити оприлюднення цієї неправдивої новини.

«Спецслужби взагалі ніколи не повинні допускати подібних «витоків» фейковий новин в пресу. Контрольний постріл в голову. Ми що, живемо в нацистській Німеччині?» - написав Трамп.

Обраний президент вважає, що його противники на виборах поширюють фальшиві новини з метою «принизити значення його перемоги».

«Я з легкістю переміг на виборах, сформувався великий «рух», а нечесні противники намагаються принизити нашу перемогу фейковий новинами», - зазначив він.

Нагадаємо, відразу кілька американських видань з посиланням на неназваних чиновників повідомили, що минулого тижня розвідка передала Трампу короткий звіт непідтверджених і компрометуючих матеріалів про нього, які ніби збирали спецслужби Росії.

Медіа одразу розпочали бурхливу дискусію щодо цього матеріалу, який став випробуванням журналістських стандартів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.