“Регіонали” поскаржились на телефонних шахраїв

5 Жовтня 2012, 21:46

«Сьогодні в Київську обласну організацію Партії регіонів надійшла інформація про провокаційну акцію, мета якої дискредитувати нашу політичну силу. Як повідомляють жителі Київщини, невідомі зараз телефонують підприємцям і жителям області і вимагають у них від імені Партії регіонів перерахувати кошти в її виборчий фонд », – йдеться в заяві.

«Така ситуація в області принципово неможлива. Виборчий фонд Партії регіонів формується виключно на добровільних засадах. Ми – дійсно народна партія, і категорично проти будь-яких форм примусу. Нам це не потрібно, тому що ми відчуваємо довіру і підтримку громади Київщини », – підкреслив перший заступник голови Київської обласної організації Партії регіонів Анатолій Присяжнюк.

«Ніхто не може поскаржитися на те, що за останні 2,5 року в Київській області на когось тиснули або відібрали бізнес. Створення сприятливого бізнес-клімату – один із ключових пріоритетів роботи нашої Партії на Київщині», – зауважив він.

«Зі свого боку, ми докладемо максимум зусиль для пошуку телефонних терористів і притягнення їх до відповідальності. Відповідну заяву в правоохоронні органи вже подано», – йдеться у заяві.