Зокрема, скарги надходили 2009 року, коли прокуратура Києва порушила кримінальну справу проти судді за підробку та використання підробленого рішення суду, викрадення цивільної справи та шахрайське заволодіння земельною ділянкою, розміром 70 гектарів. Довести справу до кінця мали колеги Вовка.
«Комітет не має приводів і підстав здійснювати дисциплінарне впровадження щодо судді. Скарги в комітеті були, але згідно з Конституцією, статтею 19, що кожен орган повинен діяти в межах своєї компетенції, у межах своїх повноважень ми ці скарги переслали у вищу кваліфікаційну комісію суддів, яка згідно з законом веде дисциплінарні справи щодо суддів», – зазначив заступник голови комітету ВР з питань правосуддя Валерій Бондик.
Нагадаємо, колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв, що суддя Печерського районного суду Києва Сергій Вовк, що входить до складу суду й розглядає його справу, особисто зацікавлений у помсті йому за порушення кримінальної справи за підозрою в підробці й використанні підробленого рішення суду, викраденні цивільної справи й шахрайському заволодінні земельною ділянкою площею 70 га за матеріалами Міністерства внутрішніх справ, яке Луценко очолював.
Луценко вже двічі просив про відвід судді Сергія Вовка. Однак його клопотання не були задоволені. Розгляд кримінальної справи Луценка по суті відкладено до 9 червня.
Депутат Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" Геннадій Москаль звернувся до Генпрокуратури із проханням перевірити інформацію про прийняття Вовком свідомо неправосудних рішень у справах, пов'язаних з виділенням землі, викраденням цивільної справи, і порушити у зв'язку з цим проти судді кримінальну справу.
Генпрокурор Віктор Пшонка обіцяв вивчити дані захисників Луценка щодо кримінальної справи судді Вовка.