До речі, сама заява Лєбєдєва про складення повноважень досі не розглянута Верховною Радою, на відміну від заяв інших депутатів, які пішли працювати у виконавчу владу.
«Заяву Лєбєдєва розглянемо тоді, коли буде ясно, кого ми висунемо по цьому округу. якби Вадік (Вадим Колесніченко, пройшов у Раду по сусідньому севастопольському округу – Ред.) йшов по списку, висунули б його, а так треба буде думати… Бо хто б від нас не пішов – це ж стовідсоткова перемога, всі це розуміють, тому й конкуренція така велика», – пояснив у неофіційній розмові Тиждень.ua один з нардепів-регіоналів.
Однак регіоналам навряд чи варто бути аж настільки самовпевненими. Конкуренцію їхньому висуванцю можуть скласти кандидати від традиційно популярних у Севастополі русофільських партій – КПУ або «Руського блоку». Так, представник останнього, Дмитро Бєлік, на останніх виборах зайняв друге місце з пристойним результатом у майже 28%. Зараз він вже встиг заручитися публічною підтримкою з боку кримського олігарха Лева Миримського, котрий сам потрапив в Раду від партії «Союз» за одним з місцевих округів.
Можливо, регіонали тягнуть час, сподіваючись домовитися з Бєліком, тому власних кандидатів поки не «світять» – тим більше, що в.о. голови Севастопольської міськдержадміністрації Сергій Савенков вже заявив журналістам, що на вибори не піде.
Детальніше читайте Довибори у парламент: опозиціонери вже агітують, влада шукає кандидатів