Регіонали готові сьогодні голосувати за все, окрім Тимошенко

7 Листопада 2013, 13:42

«Наша фракція готова сьогодні голосувати за проект про прокуратуру. Наша фракція готова сьогодні голосувати за зміни у виборне законодавство і наша фракція пропонує створити робочу групу з доопрацювання законопроектів, які стосуються лікування ув’язнених за кордоном», – сказав Єфремов.

Він наголосив, що всі 4 законопроекти про лікування засуджених за кордоном, які зареєстровані в парламенті, «не відповідають юридичним вимогам».

Нагадаємо, перед початком засідання Верховної Ради Євремов заявляв, що фракція ПР не буде підтримувати жоден із законопроектів, які можуть дозволити Тимошенко лікуватися за кордоном.

Як відомо, 6 листопада комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував направити на доопрацювання всі чотири законопроекти щодо лікування ув’язнених за кордоном. Комітет також створив робочу групу, яка має узгодити компромісний варіант законопроекту. Групу очолив депутат від ПР Геннадій Васильєв.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що рішення профільного комітету Верховної Ради веде до зриву саміту Східного партнерства у Вільнюсі.

Депутат від фракції ПР Геннадій Васильєв заявив, що створена парламентським комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності робоча група з підготовки законопроекту щодо лікування ув'язнених за кордон почне роботу 7 листопада.

Втім, цього дня Верховна Рада вирішила розглянути всі чотири законопроекти щодо лікування засуджених за кордоном після 16:00.