НОВИНИ

Рада перенесла розгляд усіх важливих питань на вечір

Верховна Рада включила до порядку денного два законопроекти про прокуратуру. За таке рішення проголосувало 383 депутати.

Зокрема, йдеться про законопроект №3541, поданий у Верховну Раду президентом Віктором Януковичем, а також опозиційний законопроект №3541-1.

Після голосування спікер Верховної Ради Володимир Рибак закрив ранкове засідання парламенту та оголосив, що депутати продовжать працювати о 16:00.

Перед цим Рибак повідомив, що на погоджувальній раді досягли консенсусу - у випадку позитивного рішення ВР, на вечірньому засіданні розглядатимуть законопроекти про прокуратуру, а також два законопроекти про зміни до виборчого законодавства від Партії регіонів та другий - від УДАРу.

Також у четвер мають розглянути чотири проекти щодо лікування засуджених за кордоном.

Нагадаємо, опозиція вимагала включення до порядку денного свого законопроекту про прокуратуру. Проте, за словами лідера фракції "Батьківщина" Арсенія Яценюка, що опозиція готова не наполягати на своєму законопроекті в тому разі, якщо буде ухвалено проект закону Анжеліки Лабунської щодо лікування ув'язнених за кордоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.