«Регіонал» запевняє, що Янукович системно вестиме Україну в ЄС

18 Жовтня 2011, 22:47

«Не буде зміни зовнішньополітичного курсу, якби цього Росія не хотіла», – зазначив він.

«Якби цього не хотів (Володимир) Путін. Він сподівався, що Тимошенко прийде президенткою і тоді взагалі з патрохами продасть Україну. Вони втратили цей шанс», – вважає чиновник.

«Зараз всім очевидно стало, що Україна абсолютно цілеспрямовано і системно буде рухатися до членства в Європейському Союзі», – заявив Головатий.

«Росії це невигідно, вона через Тимошенко і своїх союзників, Медведчука і інших, які працюють в адміністрації президента, роблять все, щоб зашкодити інтеграції України до Євросоюзу», – додав він.

Як повідомлялось, 18 жовтня стало відомо, що візит президента України Віктора Януковича до Брюсселя в найближчий четвер не відбудеться.

Депутат Європарламенту з Європейської народної партії Павел Залевскі заявив, що українська влада не розуміє, наскільки негативний політичний процес може початися після відміни візиту президента Віктора Януковича до Брюсселю.

Народний депутат Арсеній Яценюк вважає, що коли Янукович відмовився поїхати в Брюссель, в Кремлі можливо пили шампанське, тому що отримали те, що хотіли.

«Їх завдання – щоб в Україні було якомога менше контактів із Заходом, що на Україну дивилися по-іншому. І вони цього добилися», – сказав Яценюк.

За його словами, сьогодні Росія реалізує план, який нагадує операцію дворічної давнини, президент Янукович відмовився від статті в законі про основи національної безпеки і оборони, яка передбачала членство України в НАТО.

Нагадаємо, контекст українсько-російських відносин кардинально змінився, але на Банковій про це чомусь й досі не розуміють. Ще й тішать себе якимись ілюзіями, хоча Кремль вже дав зрозуміти, що не погодится на рівноправний діалог з Януковичем.

Експерти переконані, що Владімір Путін не просто зробить усе, щоб Віктор Янукович вдруге не став президентом, а щоб це відбулося у щонайпринизливіший спосіб.

Читайте також: Янукович сам собі виніс вирок