НОВИНИ

Кремль хоче зробити з України частину нового Євразійського утворення

Президента Російської Федерації мріє, щоб Україна стала невеличким абзацем у йогот статті про нову Євразії, опублікованій в газеті «Ізвєстія». Про це заявив лідер політичної партії «Фронт Змін», народний депутат Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу ТВі.

«Коли сьогодні Янукович відмовився поїхати в Брюссель, думаю, в Кремлі пили шампанське. Тому що вони отримали те, що хотіли. Їх завдання - щоб в Україні було якомога менше контактів із Заходом, що на Україну дивилися по-іншому. І вони цього добилися», - сказав Яценюк.

За його словами, сьогодні Росія реалізує план, який нагадує операцію дворічної давнини.

«Тоді першим, що зробив президент Янукович, він відмовився від статті в законі про основи національної безпеки і оборони, яка передбачала членство України в НАТО. Це була одна з найбільших перемог МЗС Росії - воно тоді зупинила таким чином розширення НАТО», - зазначив він.

Як повідомлялось, контекст українсько-російських відносин кардинально змінився, але на Банковій про це чомусь й досі не розуміють. Ще й тішать себе якимись ілюзіями, хоча Кремль вже дав зрозуміти, що не погодится на рівноправний діалог з Януковичем.

Експерти переконані, що Владімір Путін не просто зробить усе, щоб Віктор Янукович вдруге не став президентом, а щоб це відбулося у щонайпринизливіший спосіб.

Читайте також: Янукович сам собі виніс вирок

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.