«Регіонал» вважає, що Євро-2012 «на фіг» потрібне Україні

25 Грудня 2011, 10:16

«Євро? На фіг воно нам потрібно було?! Це якісь іміджеві речі, які нам дісталися у спадок від Ющенка. Зрозуміла річ, що ми повинні були закінчити об’єкти і провести це Євро. А я б краще збудував щось для сільського господарства, щось для молочної та м’ясної галузей, що може годувати наших людей нормальними гарними продуктами та ще й експортувати», – пояснив Макеєнко.

За його словами,  з бюджету на стадіони пішли шалені гроші.

«Не на всі стадіони: на Харківський та на Донецький стадіони пішли приватні. Але це, я вважаю, не по-господарськи. Провів тоді президент федерації футболу Суркіс роботу, виграли – хай би вони його й фінансували! Чи зібрали приватних спонсорів. Є гроші – проводьте, немає грошей – вибачте. Нам з державного бюджету державні програми фінансувати треба», – вважає «регіонал».

Як повідомлялось, Макеєнк також вважає, що маєток президента Віктора Януковича «Межигір’я» розташований в Україні, а не в Монако, і завдяки цьому люди з найближчих сіл забезпечені роботою.

«Цей об’єкт (Межигір’я – Ред.) – на території України. Гірше, коли такі об’єкти на території Монако чи якихось островів. Тому що там цей об’єкт будується, там використовується робоча сила, там залишаються гроші. А коли він тут і на ньому працюють люди з найближчих сіл, то що в тому поганого?» – заявив Макеєнко.

«Якщо прокладена дорога – не один же президент по ній їздить? І в Каневі будуються об’єкти. Президент тільки на день народження Шевченка туди приїжджав. А так же тим об’єктом користуються люди, які живуть у Каневі. Що тут поганого? Гроші вкладені тут і будувалося-то українськими людьми. Будівельні матеріали використовувалися українські», – розповів регіонал.

Читайте також: Футбол дав донецьким компаніям фантастичні можливості для «пиляння» держбюджету

Позначки: