НОВИНИ

Журналіст не вважає погрозою слова Януковича «я вам не заздрю»

Журналіст Мустафа Найєм не вважає погрозою слова президента Віктора Януковича "я вам не заздрю" на свою адресу.

"Якщо іронізувати, то невідомо, що гірше: щоб він мені заздрив чи не заздрив. З того, що я знаю, коли комусь заздрять, це дуже погано для них закінчується", - сказав Найєм.

"Я розцінюю його слова як промах прес-служби. Оскільки вони могли підготувати відповіді на запитання про Межигір'я, вертоліт – але не зробили цього", - додав журналіст.

Він запевнив, що не розцінює ці слова як погрозу: "Це, можливо, якась обмовка за Фрейдом". "Головне, щоб це не стало вказівкою до людей з його оточення, які на сьогодні вважаються його прихильниками", - наголосив Найєм.

Нагадаємо, 21 грудня, під час підсумкової прес-конференції президента Найєм запитав Януковича, чому життя президента, на відміну від інших громадян, покращується: він орендує дорогий вертоліт, розбудовує "Межигір'я" за участю компаній, які контролює його син.

У відповідь Янукович сказав, що має дуже мало часу для насолоди усім цим: "Учора, наприклад, я близько 3-ї години ночі приїхав додому, і сьогодні встав о 6-й ранку. Позавчора було дещо раніше…".

"Тому про яке солодке життя Ви говорите, я не знаю, і обговорюєте тему моєї родини. Я Вам хочу сказати, що я Вам не заздрю", - сказав президент і розсміявся услід за присутніми. "Ми з Вами один одного добре знаємо й розуміємо... Інше додумаєте самі", - додав президент після паузи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.