Регіонал радить Луценкові не ображати суддю, бо він раніше кулемети носив

Акценти
21 Листопада 2012, 09:06

"От у вас був такий наголос, що Україна рухається в Європу. З такою поведінкою… Хоча обмовлюсь, я не маю права давати підсудному оцінку. Він має право обирати будь-які способи законні захисту", – зазначив він.

"Якщо він переходить на образи, до речі, оцього судді, Юрій Віталійович… Цей суддя, колишній військовий суддя, він в Афганістані кулемети таскав у розвідроті, а він каже у нього живіт такий", – розповів "регіонал".

"Не потрібно Юрію Віталійовичу, як громадянину України припускатись до особистих образ. Захищатись можна будь-яким чином, але не так", – підсумував Бондик.

Як відомо, 20 листопада під час судового засідання Луценко звернувся до судді: "Шановний громадянин з обличчям радянського чемодана і животом, у який поміститься супутник разом з Бєлкою, Стрєлкою на борту, дайте мені право виступити".

Також Луценко заявив, що цей суд є продовженням фарсу.

Нагадаємо, 20 листопада Велика палата Євросуду з прав людини розглянула апеляцію України щодо рішення про незаконність затримання і арешту екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і відхилила її з уточненням, що таке рішення є остаточним. 

Європейський суд з прав людини 3 липня визнав арешт Юрія Луценка незаконним, та таким, що порушує права людини.

Суд також зобов'язав Україну виплатити Луценку €15 тис. моральної компенсації.

Луценко затримали в грудні 2010 року і з того часу утримувався в СІЗО.

27 лютого цього року Печерський суд визнав Луценка винним у перевищенні повноважень і засудив його до чотирьох років ув'язнення з конфіскацією майна. Апеляційний суд міста Києва підтвердив вирок Печерського суду.

А 17 серпня Луценко був засуджений до 2 років обмеження волі у справі про організацію незаконного стеження при розслідуванні отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка.

90