Алла Лазарева власна кореспондентка «Тижня» у Парижі

Регіонал поїхав у Лондон розповідати про небезпеку “Свободи”

8 Листопада 2012, 13:04

У Парижі позицію української правлячої партії захищали два депутати від Партії регіонів: Леонід Кожара та Іван Попеску. Жодних прес-конференцій чи інших публічних заходів у перший тиждень листопада не відбулося. Згідно з інформацією Тиждень.ua, спілкування з потенційно зацікавленою аудиторією відбулося на рівні особистих зустрічей.

Комунікацією регіоналів на французькій землі опікується співробітниця компанії FLEISHMAN – HILLARD Paris Жюстін Жіль. Саме вона після розміщення на фасаді однієї з паризьких мерій величезного фото Юлії Тимошенко безуспішно намагалася зорганізувати візит до Парижа колишнього президента Віктора Ющенка. Нині та сама пані, згідно з листами, що має в розпорядженні Тиждень.ua, пропонувала потенційній аудиторії зустрічі з Леонідом Кожарою.

Читайте також:  Спецоперація “Ющенко у Парижі”

Тиждень.ua також спробував звернутися до пані Жіль по посередництво, аби послухати  міркування президентського радника про зловживання під час виборів. Скажімо,  про такі: “Називаючи українські вибори до ВР недемократичними, міжнародні спостерігачі порушують закон” (заголовок до інтерв’ю  Леоніда Кожари російській газеті  “Известия”). Але нам не пощастило. “Весь час пана Кожари вже розписаний”, – повідомила електронною поштою Жюстін Жіль. А сам речник тим часом поїхав до Лондона, щоб розповідати в Палаті громад Великої Британії про небезпеку від партії “Свобода”.

Повний текст статі читайте тут

102