Реактивні літаки не можуть злетіти з єдиного авіаносця Путіна – The Times

30 Листопада 2016, 16:29

Велика частина літаків, які знаходились на єдиному російському авіаносці "Адмірал Кузнєцов", була перекинута на базу в Сирії. Про це повідомляє британський The Times з посиланням на свої джерела. 

Польоти ускладнює відсутність системи катапульти на борту та обмежене число російських пілотів, які мають необхідний рівень підготовки для того, щоб злітати і сідати з борту авіаносця.

Джерело розказало, що більша частина російських літаків була перекинута на сушу незабаром після розгортання, "адже стало зрозуміло, що злітати з моря у них виходить погано".

Також співрозмовник видання заявив, що не здивований, чому росіянам не вдається проводити масштабні ударні операції за допомогою свого єдиного авіаносного крейсера.

Раніше повідомлялось, що удари російських літаків і кораблів у районі Алеппо відновляться практично відразу після виборів у США

Як писало видання The Times, РФ почне повномасштабний військовий наступ на місто Алеппо.

Авіація РФ почала бомбардування в Сирії 30 вересня 2015 року. До складу авіаційної групи входять понад 50 літаків і вертольотів, включаючи Су-24М, Су-25 і Су-34.