Радник глави МВС назвав ім’я вбивці Воронєнкова

24 Березня 2017, 10:59

Вбивство Дєніса Воронєнкова скоїв громадянин України Паршов Павло Олександрович, 1988 року народження, уродженець міста Севастополь. Про це написав у Facebook радник глави МВС, народний депутат Антон Геращенко.

Напередодні Геращенко вже заявляв, що вбивця є агентом російських спецслужб, який проник у силові структури України.

"За своє життя Павло Паршов ніколи офіційно не виїжджав за кордон України. Але в лютому 2015 року він перетнув кордон України прийшовши пішки через один з КПП на кордоні з Білоруссю.У Росії, де він перебував перед перекиданням в Україну, він пройшов курс спеціального навчання в школі для диверсантів, створеній ще за часів сталінського НКВС.
Йому було поставлене завдання проникрути в один з підрозділів збройних сил або Національної гвардії, бажано такий, що має гучне ім'я в суспільстві, і робити вигляд, що він звичайний солдат", – написав Геращенко.

Він додав, що Паршов рік прослужив в одному з підрозділів Національної гвардії, у бойових діях участі не брав, звільнився в серпні 2016 року, після чого чекав команди з Москви.

"Слідство перевіряє всі обставини підготовки і організації вбивства колишнього депутата Державної Думи, громадянина України Дєніса Воронєнкова… Слідству відомо вже багато.
Також жорсткого перегляду зазнають критерії перевірки при прийомі в ЗСУ, Нацгвардію та інші силові структури України на предмет можливої ​​причетності до роботи на спецслужби РФ", – зазначив радник глави МВС.

"Оскільки невідомо поки, скільки ще таких Паршових заслані до нас за останні роки в українські спецслужби, поліцію, Національну Гвардію, Збройні сили, інші органи влади", – додав він.

Нагадаємо, екс-депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова убили 23 березня у центрі Києва біля готелю Premier Palace. Українські правоохоронці вважають, що до вбивства екс-депутата Держдуми РФ причетна Росія. Його вбивця отримав важкі поранення від охоронця Воронєнкова і помер у лікарні.

Дєніс Воронєнков переїхав в Україну, і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.