За це рішення проголосувало всього 180 народних депутатів з 354 зареєстрованих в залі у вівторок.
Зокрема, пропонувалося направити в комітети проект закону про внесення змін до ст. 21 закону про судову експертизу, що стосується кадрового забезпечення, законопроект про внесення змін до закону про екстрену медичну допомогу, що стосується бюджетного фінансування, законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв'язку з введенням держреєстрації майнових прав на нерухоме майно, законопроект про погашення заборгованості держпідприємств вугільної промисловості до фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві, законопроект про внесення змін до закону "про угоду про розподіл продукції", що стосується держрегулювання складання, підписання та виконання угод.
Пізніше депутати також не проголосували за прийняття в цілому закону про особливості діяльності санаційного банку (цей законопроект також був прийнятий під час виїзного засідання), і відмовилися відправити його на повторне друге читання.
Голова Верховної Ради України Володимир Рибак оголосив, що знімає ці законопроекти з розгляду, "щоб сьогодні з лідерами фракцій погодити питання про їхній розгляд".
Нагадаємо, 4 квітня депутати від фракції ПР, КПУ та частина позафракційних провели "виїзне засідання" Верховної Ради у приміщенні комітетів ВР на вулиці Банковій.
За інформацією опозиції і джерел у Партії регіонів, у засіданні "чорної" Ради брали участь не 240, а 168 депутатів.
Депутати проголосували за 22 закони – деякі з них були прийняті в першому читанні, деякі – в остаточній редакції.
В опозиції вимагали переголосування у сесійній залі ВР прийнятий більшістю законів. У ПР з цим не погоджуються.
Згодом президент Віктор Янукович підписав кілька законів, що були прийняті на "виїзному засіданні" Ради.
У ЗМІ писали, що підписи окремих депутатів у списках реєстрації на "виїзному засіданні" парламенту відрізняються від їхніх особистих підписів у деклараціях про доходи.