НОВИНИ

ПР не збирається переголосовувати рішення "виїзного засідання" Ради

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов виключає переголосування в сесійній залі тих законів, які були прийняті 4 квітня в приміщенні парламентських комітетів на вулиці Банковій 6/8. Про це він сказав на брифінгу.

Єфремов зазначив, що 4 квітня депутатами було розглянуто 27 проектів, з яких 7 були прийняті як закони.

Єфремов підкреслив, що для винесення на переголосування цих законів необхідно юридичне обґрунтування порушення процедури їх прийняття. «Якщо мені хтось назве хоча б один аргумент законний, чому ми повинні це робити, ми на це підемо», - сказав він.

У той же час керівник фракції ПР упевнений, що таких обґрунтувань немає. «Таких законних аргументів немає, і бути не може. Ми діяли відповідно до закону, тому ніяких переголосувань не буде », - сказав він.

Крім цього Єфремов зазначив, що ПР готова показати матеріали лічильної комісії та дані письмової реєстрації депутатів 4 квітня у разі письмової заяви з проханням надати такі матеріали.

У свою чергу позафракційний депутат Володимир Литвин вважає, що організація фракцією Партії регіонів засідання не в сесійній залі  була не зовсім правильною, адже до кінця не була дотримана законна процедура.

Водночас Литвин вважає, якщо закони, прийняті на вулиці Банковій, 6/8, будуть підписані президентом, це легітимізує їх.

Нагадаємо, 4 квітня депутати від фракції ПР, КПУ та частина позафракційних провели "виїзне засідання" Верховної Ради у приміщенні на вул. Банковій, 6/8. Опозицію туди не пустили.

Впродовж «виїзного» засідання парламенту 4 квітня у будівлі комітетів на вулиці Банковій встигли проголосувати за 22 закони - деякі з них були прийняті в першому читанні, деякі - в остаточній редакції.

В опозиції вимагають переголосування у сесійній залі ВР прийнятий більшістю законів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.