Рада підтримала перейменування восьми сіл

13 Травня 2015, 16:55

Народні депутати підтримали ряд постанов про перейменування восьми сіл. Відповідне рішення було ухвалене на пленарному засіданні парламенту.

Так, нардепи ухвалили постанову № 2301 про перейменування села Мельникове Липоводолинського району Сумської області на село Мельники.

Також Рада підтримала проект постанови №2302 про перейменування села Поділки Липоводолинського району Сумської області на село Подільки.

Парламентарі також перейменували село Кимличка Липоводолинського району Сумської області на село Кімличка (постанова №2303).

Також нардепи ухвалили постанову № 2304 про перейменування села Галаєвець Липоводолинського району Сумської області. на село Галаївець.

Крім того, Рада ухвалила проект постанови №2305 про перейменування села Прибілля Жидачівського району Львівської області на село Ятвяги.

Також було перейменовано три села Хмельницької області. Так, село Шевченка Славутського району перейменовано на село Шевченко (постанова №2510), село Скипче Городоцького району перейменовано на село Скіпче (постанова №2511), а село Дібрівка перейменовано на село Дібровка (постанова №2512).

Нагадаємо, сьогодні також Верховна Рада віднесла Кременець, Бережани і Гадяч до міст обласного значення.