Рада підтримала перейменування Дніпропетровської області

7 Лютого 2019, 13:37

Верховна Рада в четвер, 7 лютого, проголосувала за постанову, яка передбачає включення до порядку денного сесії та направлення на висновок Конституційного суду України законопроекту про внесення змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомив кореспондент Тижня з зали парламенту. 

 

Відповідне рішення підтримали 240 нардепів. 

 

Так, наступним кроком має бути направлення документу до КСУ.

 

Водночас парламент провалив голосування за постанову про перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську, її підтримали 144 нардепів. 

 

Як повідомлялося, 20 листопада Верховна Рада не підтримала постанову, яка передбачає включення до порядку денного сесії та направлення на висновок Конституційного суду України законопроекту про внесення змін до Конституції щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

 

Своєю чергою, 21 листопада президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект, який передбачає внесення змін до Конституції України щодо перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську. 

 

Нагадаємо, 19 травня 2016 року Верховна Рада проголосувала за перейменування міста Дніпропетровська на Дніпро у рамках виконання закону про декомунізацію.