Путін визначився з керівником передвиборчої кампанії – Bloomberg

18 Листопада 2016, 16:32

Путін почав набирати команду, яка дозволить йому забезпечити перемогу на президентських виборах 2018 року. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на п'ять джерел, знайомих з ситуацією.

Одне з джерел вказує, що керувати передвиборною кампанією Путіна після того, як той оголосить про намір брати участь у виборах, буде екс-глава Росатома і нинішній заступник голови адміністрації президента Сєргєй Кирієнко. За словами джерела агентства, про свою участь у виборах Путін, ймовірно, оголосить в 2017 році.

Мандат Кирієнко не буде обмежений виборами-2018. Як пише Bloomberg, його завдання – оновлення «консервативного кадрового складу вищого ешелону влади без загрози втрати стабільності».

Співрозмовники Bloomberg вказують на те, що поки не ясно, хто увійде в передвиборну команду, яку очолить Кирієнко, проте їм відомо, що Кирієнко хотів попрацювати з екс-міністром фінансів Алєксєєм Кудріним, зараз очолює Центр стратегічних розробок.

На початку вересня Путін говорив, що не визначився, чи братиме участь у президентських виборах у 2018 році.

Раніше видання The New York Times писало, що Верховний суд Росії 16 листопада зняв судимість у кримінальній справі з ключового лідера опозиції Алєксєя Навального, формально відкривши для нього можливість обиратися в президенти.