Путін вручив ордени дружби ієрархам УПЦ МП, а Януковичу нагадав про свято у Севастополі

27 Липня 2013, 13:29

Предстоятель УПЦ МП митрополит Київський і всієї України Володимир удостоєний ордена Олександра Невського.

Ще шість митрополитів одержали Ордени дружби й почесні грамоти Президента Росії.

Натомість під час зустрічі з президентом Віктором Януковичем Путін запропонував обговорити питання співробітництва у сфері безпеки.

Путін підкреслив, що контакти на найвищому рівні між двома країнами відбуваються на постійній основі.

При цьому Путін нагадав, що завтра два президенти братимуть участь у святкуванні Дня Російського Флоту в Севастополі.

«Завтра у нас буде ще одне свято, завдяки вам воно стало спільним – свято Військово-морського флоту. Сподіваюся, це буде ще одним хорошим приводом поговорити про співробітництво у сфері безпеки», – сказав Путін, додавши, що в цьому питанні багато загроз і викликів для двох країн.

У свою чергу, Янукович запропонував коротко обговорити поточний порядок денний двосторонніх переговорів.

«Я впевнений у тому, що у нас дуже багато є взаємних інтересів, питань, які цікаві Україні та Росії, які можуть створити умови для розвитку наших економік, взаємного співробітництва у цілій низці галузей», – сказав він.

Як повідомлялось, о 10 ранку у Києві біля пам’ятника святому князю Володимиру розпочався святковий молебень з нагоди 1025-ї річниці хрещення Київської Русі. Разом з релігійними діячами молились президенти України Віктор Янукович, Росії Владімір Путін, Молдови Ніколай Тімофті та  Сербії Томіслав Ніколич.

Згідно з планами, після молебеню Янукович проводить низку двосторонніх зустрічей з президентами країн, котрі прибули на святкування.