Путін обіцяє створити новий союз до 2015 року

19 Жовтня 2011, 23:02

«Євразійський союз – це справа майбутнього. Спочатку ми говорили про Митний союз, зараз говоримо про те, що з 1 січня наступного року повинні почати працювати механізми ЄЕП і це набагато глибший ступінь інтеграції», – сказав Путін.

За його словами, в ході формування ЄЕП доведеться приймати велику кількість нормативних актів і вносити зміни в національні законодавства.

«І тільки потім, десь на рубежі 2015 року ми можемо підійти, якщо будемо також енергійно діяти як дотепер, до ідеї створення Євразійського союзу», – сказав Путін.

За його словами, це питання квазіполітичного характеру.

Як повідомлялось, лідер політичної партії «Фронт Змін», народний депутат Арсеній Яценюк вважає, що Владімір Путін мріє, щоб Україна стала частиною нового Євразійського утворення.

«Коли Янукович відмовився поїхати в Брюссель, думаю, в Кремлі пили шампанське. Тому що вони отримали те, що хотіли. Їх завдання – щоб в Україні було якомога менше контактів із Заходом, що на Україну дивилися по-іншому. І вони цього добилися», – сказав Яценюк.

Водночас експерти переконані, що Владімір Путін, незабуваючи про образи, не просто зробить усе, щоб Віктор Янукович вдруге не став президентом, а щоб це відбулося у щонайпринизливіший спосіб.

Нагадаємо, нещодавно Путін порекомендував Заходу займатися своїми справами, а не заважати йому створювати інтеграційні структури на пострадянському просторі.

Читайте також: Путін зробив ставку на реанімацію СРСР