Путін натякнув, що українська влада деградує через бійки у Верховній Раді

6 Грудня 2011, 19:14

«Чим більше ми будемо сміятися над тим, що відбувається в парламенті, тим сумніше нам буде в кінцевому підсумку. Це буде непомітно, але це буде вести до деградації не тільки політичної, а й правової сфери діяльності держави. Сусіди наші, далеко ходити не треба – в Україні, постійно б'ються », – сказав Путін.

Путін заявив, що якщо хтось хоче бачити на екранах телевізорів, як у парламенті б'ються, за волосся один одного тягають, то таке шоу теж може бути цікавим.

«Але якщо хтось хоче дивитися шоу, то краще йти у цирк або в театр чи кіно», – зазначив він.

«Деякі наші політичні діячі або вважають себе політичними діячами зовсім недавно працювали там радниками у колишнього президента України Ющенка (очевидно, мається на увазі Борис Нємцов – Ред.), Тепер у нас намагаються щось подібне вчинити», – сказав Путін.

При цьому він, запевнив, що представники «Єдиної Росії» повинні ставитися до людей уважніше.

«Вважаю одним з найважливіших елементів діяльності громадських приймалень швидку і жорстку реакцію на порушення прав громадян і на бюрократичні зволікання. Власне кажучи, розуміючи цю проблему, бачачи її, я в свій час ініціював створення цих приймалень, так що я розраховую на вашу допомогу», – закликав Путін.

18 жовтня Путін заявив, що Росії не потрібна «українізація» Державної думи.

«Питання в тому, як нам розвивати ось ці демократичні інститути. Нам потрібно постійно в пошуку перебувати. Нам потрібно подивитися: нам що, скажімо, потрібно в парламенті 10-15 партій? Потрібно прибрати взагалі поріг проходження в парламент чи ні? Але ми знаємо приклад наших сусідів в Україні. Нам хіба потрібна українізація нашого парламенту, де неможливо практично нічого обговорювати? », – ваявив Путін.

Напередодні виборів, 1 грудня він закликав росіян прийти на вибори 4 грудня й не допустити трансформації Держдуми РФ на цирк, як у деяких сусідніх країнах.

Нагадаємо, фото бійки у Верховній Раді під час ратифікації Харківських угод у 2010 році потрапило у сімку кращих політичних бійок за версією The Guardian.

остання велика бійка у Верховній Раді відбулася 16 грудня 2010 року, коли тривав розгляд Податкового кодексу. У той день Рада не проводила засідань через блокування трибуни депутатами із фракції БЮТБ. Ввечері, близько 19.30 депутати із фракції Партія регіонів, зокрема Олександр Волков, Олег Царьов, Владислав Забарський і Ельбрус Тедеєв прорвалися в президію парламенту, розблокувавши її і трибуну. Через бійку в лікарню потрапили 6 депутатів з БЮТБ.

Позначки: