НОВИНИ

Верховну Раду України визнано одним із кращих бійцівських клубів світу

Фото бійки у Верховній Раді під час ратифікації Харківських угод у 2010 році потрапило у сімку кращих політичних бійок за версією The Guardian.

Фотогалерею під назвою "Найкращі політичні бійки світу" видання опублікувало у четвер.

«Коли політикам не вистачає слів у гарячих суперечках, деякі з них відмовляються здаватися без бою», - прокоментувало видання свою підбірку.

На опублікованому знімку зафіксовано один із епізодів бійки під час ухвалення так званих Харківських угод, якими було пролонговано перебування Чорноморського флоту Росії у Криму (Фото Єфрема Лукацького).

Видання нагадує, що в той день під час хаотичної сесії Ради депутати кидалися яйцями, а також було запущено димову шашку.

Серед інших бійок, на які звернув увагу The Guardian, - сутички у російській Держдумі, у парламентах Південної Кореї, Тайваню, Італії, Чехії та Болівії.

Нагадаємо, остання велика бійка у Верховній Раді відбулася 16 грудня 2010 року, коли тривав розгляд Податкового кодексу. У той день Рада не проводила засідань через блокування трибуни депутатами із фракції БЮТБ. Ввечері, близько 19.30 депутати із фракції Партія регіонів, зокрема Олександр Волков, Олег Царьов, Владислав Забарський і Ельбрус Тедеєв прорвалися в президію парламенту, розблокувавши її і трибуну. Через бійку в лікарню потрапили 6 депутатів з БЮТБ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.