Пшонка пообіцяв перевірити, чи має суддя Вовк підстави мститися Луценку

9 Червня 2011, 16:20

"Я чув, що є такий суддя. Але матеріали мені невідомі. Я зроблю собі позначку і з'ясую ці обставини, і ми дамо відповідь. Якщо є така заява (захисників Луценка – Ред.), ми розглянемо, наскільки це відповідає дійсності", – заявив Пшонка.

Луценко неодноразово вимагав відводу судді Вовка і всього складу суду над ним, однак отримував відмову. Свій відвід екс-міністр мотивував тим, що той нібито скоїв злочин.

За словами екс-міністра, щодо судді була порушена справа за підробку та викрадення цивільної справи про шахрайство, пов'язане із земельною ділянкою площею 70 га.

"У зв'язку з тим, що матеріали у цій справі були зібрані МВС у той час, коли я очолював Міністерство, вважаю, що це є абсолютно чіткою підставою для відводу судді", – підкреслив Луценко.

При цьому він додав, що "однозначно, він (суддя – Ред.) має мотиви , які підпадають під дію статті 54 – це особиста зацікавленість у результатах справи".

Раніше депутат Верховної Ради від фракції Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" Геннадій Москаль звернувся до Генпрокуратури із проханням перевірити інформацію про прийняття Вовком свідомо неправосудних рішень у справах, пов'язаних з виділенням землі, викраденням цивільної справи, і порушити у зв'язку з цим проти судді кримінальну справу.