Присяжнюк відмовився балотуватися у депутати на проблемному окрузі

23 Вересня 2013, 19:21

Присяжнюк зазначив, що йому надходило кілька пропозицій виставити свою кандидатуру по вказаному округу, проте на них він відповів відмовою.

«Скажу відверто, до мене дійсно зверталися, щоб я дав згоду або балотувався. Скажу, що у мене є ще багато проблем, які я не вирішив в ролі губернатора. Тому я не поспішаю у народні депутати. У мене буде ще час. Я залишаюся губернатором і буду працювати рівно стільки, скільки буду потрібний людям і державі», – сказав Присяжнюк.

Як повідомлялось, 5 вересня Верховна Рада призначила вибори народних депутатів у п’яти проблемних округах на 15 грудня 2013 року.

Заступник голови ЦВК Андрій Магера згодом повідомив журналістам, що на проведення виборів у п'яти мажоритарних проблемних округах в Україні знадобиться 22 млн грн.

Опозиціонери вже заявили, що висуватимуть тих же кандидатів, що балотувались у жовтні 2012-го. На 94 окрузі – це Віктор Романюк, на 132 – Аркадій Корнацький, на 197 – Леонід Даценко, на 196 – Микола Булатецький, на 223 – Юрій Левченко.

Згодом у штабі Романюка заявили, що конкуренцію їх кандидату, швидше за все, складе голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк.