НОВИНИ

Опозиція не змінюватиме кандидатів на проблемних округах

ВО «Батьківщина» заявляє, що опозиція висуне єдиних узгоджених кандидатів у народні депутати в п’яти проблемних округах, вибори на яких відбудуться 15 грудня. Про це йдеться в заяві партії.

«Об’єднана опозиція висуне єдиних узгоджених кандидатів у п’яти округах: їх прізвища вже відомі – це ті кандидати від опозиції, у яких було вкрадено перемогу у 2012 році. Ми об’єднаємо наші зусилля не лише на етапі проведення виборчих перегонів, а й, саме головне, на етапі захисту їх результатів»,  - заявили в «Батьківщині».

У партії відзначили, що призначення виборів у п’яти проблемних  округах стало ще одним кроком до виконання необхідних для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС критеріїв.

Опозиція вказала, що наполягала на тому, що дія закону повинна розповсюджуватися лише на 5 проблемних округів і цей закон має втратити свою чинність на наступний день після прийняття присяги новообраними депутатами. «За задумом нинішніх можновладців планувалося ухвалити універсальний закон, дія якого розповсюджувалася б на всіх депутатів, які були чи будуть в незаконний та антиконституційний спосіб позбавлені мандатів народних депутатів», - вказали в «Батьківщині».

Як повідомили в партії УДАР, політична сила Віталія Кличка підтримуватиме  раніше висунутих опозиційних кандидатів

Як повідомлялось, 5 вересня  Верховна Рада призначила вибори народних депутатів у п’яти проблемних округах на 15 грудня 2013 року.

5 листопада 2012 року ЦВК визнала неможливим встановити результати виборів народних депутатів у  одномандатних округах   94, 132, 194, 197 та 225.

В окрузі № 94 (Київська область) після тривалих конфліктів переможцем оголосили регіоналку Тетяну Засуху (41.80%). Її опонент від об’єднаної опозиції Віктор Романюк набрав (39,81%).

В окрузі № 132 (Первомайськ, Миколаївська обл.) переможцем визнали регіонала Віталія Травянка (39.97%). Він переміг опозиціонера Аркадія Корнацького.

В окрузі №194 (Черкаська область) боротьба точилася між кандидатом від опозиції Миколою Булатецьким та самовисуванкою Валентиною Жуковською.

В окрузі 197 (Черкаська область) змагались самовисуванець Богдан Губський та кандидат від об’єднаної опозиції Леонід Даценко.

В окрузі №223 (Київ, Шевченківський район) боролись кандидати від ВО «Свобода» Юрій Левченко  та самовисуванець Віктор Пилипишин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.