Присяжнюк попросив російського колегу поговорити з Мєдвєдєвим про Roshen

14 Жовтня 2013, 16:50

 «Ми обговорили питання мита під час експорту до Росії українського цукру, карамелі, а також повернення на російський ринок кондитерки компанії Roshen. Зокрема, ми попросили міністерство сільського господарства Російської Федерації звернутися з цим питанням до прем'єр-міністра РФ та посприяти у його вирішенні», – сказав Присяжнюк.

«Ми розуміємо, що це не належить до компетенції міністерства. Проте його керівництво запевнило, що ми можемо розраховувати на їх підтримку у вирішенні цього питання», – сказав міністр.

Він також повідомив, що у рамках засідання обговорювалися питання співпраці у зерновій, ветеринарній та фітосанітарній сферах, торгівлі продуктами харчування, шляхи нарощення взаємної торгівлі цією продукцією та розширення її асортименту, розвиток двосторонньої співпраці в галузях тваринництва, насінництва, освіти та науки, у виставковій діяльності.

 Міністр вказав, що за результатами зустрічі сторони узгодили головні напрями співпраці, які будуть винесені на засідання Комітету з питань економічної співпраці російсько-української міждержавної комісії.

Нагадаємо, 29 липня Росія заборонила постачання до країни продукції компанії Roshen через виявлені порушення після експертизи.    Молдова, Казахстан, Таджикистан, Білорусь також перевірили українські цукерки та не знайшли порушень щодо їх якості та безпеки. 

14 жовтня прем’єр-міністр Микола Азаров відбув з дводенним робочим візитом до Російської Федерації для участі в засіданні Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії.