За відповідний проект постанови №10211 проголосували 266 депутатів при мінімально необхідних 226.
Крім того, Рада констатує, що 17-19 січня 2009 року під час переговорів і підписання директив на підписання контрактів Тимошенко приховала існування боргу її приватних компаній перед Міністерством оборони Росії в сумі 405 млн доларів й існування в Росії кримінальної справи, у якій доведена провина екс-прем'єра в даванні хабарів посадовим особам Міноборони Росії.
"Ці обставини, безперечно, свідчать про конфлікт інтересів, і суттєво впливали на рішення прем'єр-міністра України на користь іноземної держави", – сказано в постанові.
Крім того, Рада встановила, що Тимошенко одноосібно погодилася на дискримінаційні умови газових контрактів.
Парламент констатує, що екс-прем'єр здійснила протиправний тиск на підлеглу особу – голову правління "Нафтогазу", якого екс-чиновник примусила підписати документи під погрозою звільнення.
Також Рада встановила, що Тимошенко порушила Конституцію й демократичні принципи роботи Кабміну, закріплені законом про уряд.
"У діях прем'єр-міністра України Тимошенко Ю.В. вбачаються ознаки карних злочинів… які виходять за рамки перевищення влади й службових повноважень, у яких Тимошенко визнана винною судом. Серед ознак інших злочинів дії Тимошенко мають й ознаки державної зради", – сказано в постанові.
Парламент визначив, що обставини, встановлені комісією, мають бути досліджені правоохоронними органами.
Також Рада вирішила направити звіт комісії в Раду Європи, Парламентську асамблею Ради Європи, Європейському парламенту, головам держав, урядів і парламентів країн-членів ЄС, Росії, США, Канади, а також генсекам ООН та ОБСЄ.
Нагадаємо, 23 грудня 2011 року Апеляційний суд Києва підтвердив законність рішення Печерського районного суду Києва, яким Тимошенко була засуджена до 7 років позбавлення волі за перевищення влади під час укладання газових контрактів з Росією