Противник євронтеграції Марков відстоюватиме свій мандат у Євросуді

12 Вересня 2013, 12:33

«Оскільки судом було порушено наше право на справедливий і неупереджений розгляд справи нашим судом, то ми будемо це рішення оскаржувати в Європейському суді з прав людини», – заявив він.

Також адвокат підкреслив, що це рішення суду абсолютно незаконне і є політичною розправою діючої влади над ідеологічним опонентом.

Крім того, Казарновський підкреслив, що суд діяв абсолютно непрофесійно, відмовившись допитати членів дільничних виборчкомів округу 133, і взяв до уваги підроблені, на його думку, документи про фальсифікації в цьому окрузі, надані МВС.

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд задовольнив позов екс-депутата Юрія Кармазіна і зобов'язав Центральну виборчу комісію позбавити депутатського мандата Ігоря Маркова.

Як відомо, Ігор Марков був обраний до Верховної Ради у 133 одномандатному окрузі, де він балотувався як самовисуванець. Набрав 26,6% голосів. На другому місці опинився син одеського міського голови Олексія Костусєва – Олексій Гончаренко (20,46% голосів).

Екс-депутат Юрій Кармазін подав до Вищого адміністративного суду позов з вимогою позбавити Маркова депутатського мандата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили що на виборах на користь Маркова було сфальсифіковано 6038 бюлетенів.

Марков вважає, що його обвинувачення у фальсифікаціях на виборах пов'язані з тим, що він виступає проти євроінтеграції України.

98