НОВИНИ

Регіонал Марков підозрює міліцію в фальсифікації бюлетенів. МВС звинувачення відкидає

Депутат Верховної Ради від фракції Партії Регіонів Ігор Марков звернувся до генпрокурора Віктора Пшонки з проханням розслідувати підробку слідчими МВС матеріалів про фальсифікацію результатів виборів в окрузі № 133 в Одесі, на якому він був обраний до Ради. Водночас у МВС заявляють про неможливість фальсифікації доказів.

Як повідомив адвокат депутата Олександр Казарновський, регіонал звернувся до генпрокурора із заявою про злочин слідчої групи МВС . «Ми хочемо сказати , що органи внутрішніх справ сфальсифікували матеріали кримінальної справи (про фальсифікації результатів виборів депутата Ради в окрузі № 133 ) " , - повідомив адвокат.

У відповідь на цю заяву Міністерство внутрішніх справ повідомило, що звинувачення Маркова є безпідставними.

"Вся виборча документація з окружної виборчої комісії вилучалася з дотриманням вимог кримінально-процесуального законодавства – у присутності понятих і працівників архіву, та зберігалася опечатаною в охоронюваному приміщенні. Огляд вилучених бюлетенів здійснювали фахівці експертної служби МВС у присутності членів ЦВК", - повідомили в міліції.

У міністерстві заявили, що всі бюлетені, які викликали підозру у їх підробленні, були опечатані у присутності понятих та членів ЦВК і направлені на дослідження. "За їх результатами підтверджено факти наявності слідів підробок саме в бюлетенях, які були пораховані на користь кандидата Ігоря Маркова", - заявили правоохоронці.

Як відомо, Ігор Марков був обраний до Верховної Ради у 133 одномандатному окрузі, де він балотувався як самовисуванець. Тоді чинний депутат набрав 26,6% голосві виборців. На другому місці опинився син одеського міського голови Олексія Костусєва - Олексій Гончаренко (20,46% голосів).

Екс-депутат Юрій Кармазін подав до Вищого адміністративного суду позов з вимогою позбавити Маркова депутатського мандата у зв'язку з тим, що правоохоронці виявили  що на виборах на користь Маркова було сфальсифіковано 6038 бюлетенів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.