Прокуратура закрила справу проти Lb.ua

3 Серпня 2012, 14:37

«Прокуратурою міста Києва винесена постанова про закриття кримінальної справи за фактами порушення таємниці листування народного депутата В. Ландіка, через непослідовність позиції самого заявника, який неодноразово робив суперечливі заяви в пресі», – йдеться у повідомленні.

Таке процесуальне рішення прийнято як підкреслюють в прокуратурі, «за результатами перевірки, яка була організована за дорученням президента Віктора Януковича та вказівкою генерального прокурора Віктора Пшонки, щодо законності порушення та розслідування кримінальних справ стосовно засобів масової інформації, зокрема, Інтернет-видання Lb.ua».

Крім того, у постанові про закриття кримінальної справи зазначено, що порушення закону зі сторони Інтернет-видання у цій конкретній ситуації не спричинило істотної шкоди.

Також у прокуратурі нагадали, що згідно з вимогами чинного законодавства передбачено кримінальну відповідальність за порушення конституційного права на таємницю листування та порушення недоторканності приватного життя.

Як повідомлляось, 30 липня Генеральна прокуратура заявила, що в кримінальній справі за фактом розголошення в інтернет-виданні LB.ua SMS-переписки депутата Верховної Ради від фракції Партії регіонів Володимира Ландіка відсутні обвинувачувані.

18 липня проти інтернет-видання LB.ua було порушено кримінальну справу за фактом порушення таємниці листування депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка – за результатами перевірки заяви депутатавід 21 червня.

Того ж дня LB.ua закрив доступ до свого контенту й оприлюднив на головній сторінці фотографії посадовців, яких редакція вважала відповідальними за порушення кримінальної справи – Сергія Льовочкіна, Рената Кузьміна, Валерія Хорошковського та Андрія Портнова.

Позначки: