НОВИНИ

Інтернет-видання LB.ua припинило роботу

У середу, 18 липня, ввечері припинив роботу сайт LB.ua.

На головній стрінці сайту лише відкривається колективне фото глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна, першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна, першого віце-прем'єра Валерія Хорошковського та радника президента Андрія Портнова.

Також стоїть посилання на повідомлення прокуратури Києва про порушення кримінальної справи проти видання.

Як повідомлялось, сьогодні глава Адміністрації президента Сергій Льовочкін звернувся із проханням до Генеральної прокуратури перевірити законність порушення кримінальної справи стосовно інтернет-видання Lb.ua.

Нагадаємо, 18 липня прокуратура Печерського району Києва порушила кримінальну справу за фактом порушення таємниці листування народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландіка.

Справа порушена за результатами перевірки заяви Ландіка, в якій фігурують шеф-редактор LB.ua Ксенія Василенко (Соня Кошкіна), головний редактор Олег Базар і фотокор Максим Левін.

Ландіка обурила публікація від 18 листопада 2011 року "Ландік-старший рятує сина за допомогою технологів і "правильних" коментарів на сайтах". У статті розміщено фото, на яких Ландік у сесійному залі парламенту веде смс-листування щодо долі свого сина, який тоді перебував під судом за звинуваченням у побитті дівчини.

5 липня Ландік у листі на ім’я прокурора Печерського району міста Києва Віталія Харченка попросив припинити кримінальне переслідування журналістів LB.ua, оскільки прийняв їхні публічні вибачення і вважає інцидент вичерпаним.

Проте в прокуратурі запевняють, що Ландік наполягав на розгляді своєї заяви та прийнятті прокуратурою процесуального рішення за фактом порушення таємниці його листування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.