Прокуратура розпочала розслідування щодо спотворення нардепом фрагмента Берлінської стіни

9 Лютого 2017, 12:27

Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за фактом спотворення фрагмента Берлінської стіни біля посольства Німеччини і надала правову кваліфікацію цим діям за ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство). Про це повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко у Фейсбук.

За його словами, органами столичної прокуратури буде забезпечено повне, об’єктивне та неупереджене розслідування даного факту.

Нагадаємо, народний депутат України Олексій Гончаренко опублікував фото, на яких можна побачити написане слово "nein" (ні) на частині історичного муру. За його словами, символічну акцію протесту він присвятив прокремлівськими висловлюванням посла ФРН в Україні Ернста Райхеля. Посольство Німеччини засудило такі дії народного обранця. 

Як повідомлялося, МЗС Німеччини прокоментувало висловлювання свого посла щодо проведення виборів на Донбасі. Коментар виявився досить стриманим.

Нагадаємо, 7 лютого посол Німеччини в Україні Ернст Вольфганг Райхель заявив про можливість проведення виборів на Донбасі у присутності російського контролю. При цьому він наголосив, що вибори повинні відбутися при умовах, що відповідають європейським стандартам. Посла викликали в МЗС України для пояснень. Згодом у МЗС розповіли про результати зустрічі.