НОВИНИ

Посольство Німеччини засудило спотворення фрагмента Берлінської стіни українським нардепом

Народний депутат Олексій Гончаренко опублікував фото, на яких можна побачити написане слово "nein" (ні) на частині історичного муру.

У посольстві Німеччини засудили спотворення українським нардепом Олексієм Гончаренком фрагмента Берлінської стіни, розміщеного на території цього представництва. Про це повідомили у прес-службі посольства у середу, 8 лютого.

"Падіння Берлінського муру для всіх європейців, а також і за межами Європи, символізує звільнення від комунізму й радянської гегемонії. Водночас має місце порушення Віденської конвенції про дипломатичні зносини", - йдеться у повідомленні.

Додамо, що народний депутат опублікував фото, на яких можна побачити написане слово "nein" (ні) на фрагменті історичного Берлінського муру.

За його словами, символічну акцію протесту він присвятив вчорашнім прокремлівськими висловлюванням посла ФРН в Україні Ернста Райхеля.

Як повідомлялося, МЗС Німеччини прокоментувало висловлювання свого посла щодо проведення виборів на Донбасі. Коментар виявився досить стриманим.

Нагадаємо, 7 лютого посол Німеччини в Україні Ернст Вольфганг Райхель заявив про можливість проведення виборів на Донбасі у присутності російського контролю. При цьому він наголосив, що вибори повинні відбутися при умовах, що відповідають європейським стандартам. Посла викликали в МЗС України для пояснень. Згодом у МЗС розповіли про результати зустрічі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.